Tetraktis Kompozit’e Hoşgeldiniz

İşinizin Mükemmel Olması İçin Çalışıyoruz

Tetraktis KOMPOZİT KİMDİR ?

Tetraktis Kompozit, 2008 yılından beri kompozite gönül vererek edindiği bilgi ve tecrübeyi ülkenin hizmetine sunmak için genç girişimciler tarafından TÜBİTAK 1512 TEKNOGİRİŞİM desteği ile 2018 yılında kurulmuştur. Ülkemizdeki polimer matrisli kompozit hakkındaki boşluğu doldurarak bu alanda öncü firmalar arasına girmek hedefimizdir.

MİSYON

Sahip olduğumuz kaliteli insan kaynağımız ve tecrübemizle, her alandaki gelişmeleri takip ederek, müşterilerimizin projelerinde verimli ve başarılı olmaları için uluslararası kalite standartlarında, çevreye duyarlı, ileri teknoloji avantajlarını kullanarak ürün ve hizmet sunmak.

VİZYON

Teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, araştırma ve geliştirmeye ağırlık vererek bu gelişimi yönlendiren, yurtiçinde ve yurtdışında anahtar teslimi çözümler sunan, yatırımcı ve girişimciler için güvenilir bir iş ortağı olan, çevreye, insanlığa ve geleceğe faydalı alanlarda faaliyette bulunan bir dünya şirketi olmak.

KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ POLİTİKAMIZ;

Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede sağlayabilmek ve en iyi iş sonuçlarını elde edilebilmek için, tüm iş süreçlerinin çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmesi, hızlı, etkin ve ekonomik çözümler üreterek, sürekli gelişmeyi ve ilerlemeyi sağlayabilen, etik değerlere saygılı, eğitimden asla taviz vermeyen, sektöründe rekabet gücü yüksek olan bir firma kültürü oluşturmaktır.

İŞİMİZİ SEVEREK YAPIYORUZ

Kalite

AMACIMIZ KALİTEYİ UCUZA MAL ETMEK

Yenilikçilik

SÜREKLİ ARAŞTIRIYORUZ

Teknolojik